Pure Life Village

0

Antalya Korkuteli’ne bağlı Beğiş (Susuz) köyde yer alan ve ülkemizde Ekolojik Tatil ve Köy Turizmine hizmet etmek adına kurulan PURE LIFE VILLAGE taş evlerden oluşan alternatif turizm tesisi olarak hizmet vermektedir.
Tamamen doğal şartlarla inşa edilmiş 90 yıllık köy taş evlerinin özüne sadık kalarak restore edilmesi ile ortaya çıkan köy evlerinde konaklama isteyen misafirler için otel oda seçenekleri sunmaktadır. Doğa içinde tüm teknolojik cihazlardan uzakta organik tatil isteyenler için yılın her ayı hizmet veren tesiste misafirleri için yüzme havuzu bulunmaktadır. Tüm kitap okuyup ücretsiz olarak sağlanan şezlonglarda güneşlenebilir ve havuzun tadını çıkarabilirsiniz.

Dubleks olarak dizayn edilmiş köy evlerinde 2 kişilik, 3 kişilik ya da 4 kişilik olarak konaklama imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca farklı bir balayı yaşamak isteyen balayı çiftleri içinde balayı süiti alternatifi bulunmaktadır. Köy evlerinde kış aylarında başında şarabını yudumlayabileceğiniz şömineler yer almaktadır. Oda da bulunan balkonlardan vadi ve dağ manzarası oldukça güzel bir şekilde izlenebilmektedir.

Köy evlerinde kendi yemeklerini hazırlamak isteyen misafirler için küçük mutfaklar ve mutfak gereçleri ile bu hizmetler sağlanırken isteyen misafirlerde otelin sunduğu kapalı ya da açık restoranda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti alabilmektedirler.

Otelde konaklarken doğa yürüyüşleri en iyi alternatifler arasında yer almaktadır. PURE LIFE VİLLAGE’te konaklarken ayrı yakın mesafelerde yer alan Termessos Antik kentine ziyaret, Karain Mağarasına bir keşif turu ya da Güver uçurumunun eşsiz güzelliklerini seyredebilmek için yürüyüş planlayabilirsiniz. Doğa içinde yapacağınız bu yürüyüş tüm yılın yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacaktır.
Bu eşsiz doğal güzelliklerin içinde doğal bir tatil planlayanlar için en azında bir hafta sonu kaçamağı yapmak için bu Doğal Yaşam Köyünü sizlere önerebiliriz. Korkuteli şehir merkezine sadece 12 km uzaklıkta bulunan tesis Antalya şehir merkezine 70 km mesafede olup, Antalya Havalimanına uzaklığı 75 km’dir. Otel bünyesinde internet erişimi bulunmamaktadır.

Detayları incelemek için otele ait tesis web sitesi için Pure Life Village

Leave A Reply