PALOMA Renaissance Antalya Beach Resort

0

Eğer Akdeniz’de tatil hayali kuruyorsanız, yeşil ve mavinin hüküm sürdüğü bir coğrafyada kurulu olan PALOMA Renaissance Antalya Beach Resort & SPA ile tanışmaya hazır olun!
Oryantal ve modern bir dünya
Tatil boyunca kendinizi özel hissetmeniz için her şeyin düşünüldüğünü bilmenin ayrıcalığını yaşayın.
PALOMA Renaissance Antalya Beach Resort & SPA, Antalya’nın Beldibi bölgesinde yer almaktadır. Tesis, oryantal ve modern mimarinin birbirini tamamladığı eşsiz bir atmosferde tatil yapmak isteyenlere sınırsız imkânlar sunuyor. Konforlu odaları, şık restoranları, etkileyici barları, yüzme havuzları, mavi bayraklı plajı ve Spa merkezi ile tatilinize değer katacak birçok olanağı burada bulabilirsiniz.
Denizin ve ağaçların bütünleşmiş görüntüsü…
Antalya Beldibi otellerinden PALOMA Renaissance Antalya Beach Resort & SPA’da tatil yapmanın ötesinde, kendinizi doğanın bir parçası gibi hissedebilirsiniz.
Yemyeşil çam ağaçlarının ve masmavi bir denizin arasında bulunan tesis, doğaya zarar vermeden nasıl var olunacağının en güzel kanıtı. Bunu odanızın balkonundan denize doğru baktığınızda daha iyi anlıyorsunuz. Denizin dalgası sahile değil de çam ağaçlarının üzerine değiyormuş gibi hoş bir algıyla burada tanışabilirsiniz. Hangi açıyla bakarsanız bakın gördüğünüz şey çok özel.
Harmonia Rebirth Wellness & SPA
Tesisin dışındaki doğal dünyadan, iç mekanların şaşırtıcı dünyasına girdiğinizde kendinizi şımartmanın birçok yolunu bulabilirsiniz. Bunlardan en şımartıcı olanı ise Harmonia Rebirth Wellness & SPA.
Antalya Beldibi otelleri arasında yer alan PALOMA Renaissance Antalya Beach Resort & SPA bünyesinde bulunan SPA & Sağlık Merkezi, tüm yorgunluğunuzu unutturacak hizmetler sunuyor. Hamam, sauna fitness merkezi ve kapalı havuz gibi hizmetlerden burada faydalanabilirsiniz. Bunların yanı sıra Harmonia Rebirth Wellness & SPA bünyesinde çeşitli masaj ve terapilerle tatiliniz boyunca vücudunuzun ve zihninizi rahatlatmanın yollarını burada keşfedebilirsiniz.
Antalya Beldibi otelleri arasında yer alan PALOMA Renaissance Antalya Beach Resort & SPA, Mavi Bayrak (Blue Flag) ödülüne sahiptir. Her mevsim güneşin yüzünü gösterdiği bu muhteşem coğrafyada kurulu olan tesis, Akdeniz ikliminin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz olanaklar sunmaya devam ediyor.

Leave A Reply