PALOMA Pasha Resort

0

PALOMA Pasha Resort, Ege’nin eşsiz sahil beldelerinden biri olan Özdere’de yer almaktadır. Bölgenin doğal güzellikleri arasında yer alan tesis, denize sıfır konumuyla, bir tatilden isteyebileceğiniz her türlü imkânı sunmaktadır.
Tesise adımınızı attığınız andan itibaren, lüks ve konforun sizi sarmaladığını hissedebilirsiniz. Günün sonunda odalarınıza çekildiğinizde, rahatlığın farklı bir boyutu karşılıyor konuklarını. Toplam 268 odası bulunan PALOMA Pasha Resort’un birbirinden konforlu dört oda tipi bulunmaktadır. Bunlar; Standart Odalar, Havuz Geçişli Odalar, Aile Süit Odaları ve Teras Süit Odalarıdır.
Ultra her şey dahil konseptte hizmet veren tesis bünyesinde; altı adet restoran, bir adet pastane ve 6 adet bar bulunmaktadır. Tüm yiyecek ve içecek hizmeti veren alanlarda, sadece lezzetlerin değil, şık bir ortamda olmanın da tadını çıkarabilirsiniz.
Özdere aile otelleri arasında yer alan PALOMA Pasha Resort’un 235 metre uzunluğunda ince kumlu plajı bulunmaktadır. Ege ikliminde; denizin, güneşin ve PALOMA Pasha Resort’un bir araya getirdiği tatlı bir tatil anlayışı karşılıyor tüm konuklarını. Bu tatil anlayışını havuz başında serinletici içeceklerinizi yudumlarken de yaşayabilirsiniz.
Tatile gelen çocuklar da unutulmamış. Tesis bünyesinde hizmet veren mini club, çocukların eğitmenler eşliğinde tatilleri boyunca keyifle ve güvenle eğlenecekleri aktivite ve hizmetler sunmaktadır. Çocuklarınız; animasyon, mini disko ve mini golf gibi olanaklardan faydalanırken, sizler de rahatlıkla tatilinize devam edebilirsiniz.
Doğal güzelliklerin arasında kurulmuş lüks bir dünyanın kapılarını aralayan PALOMA Pasha Resort, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan atmosfere davet ediyor sizleri.
İzmir, Özdere aile otelleri arasında yer alan PALOMA Pasha Resort; Efes Antik Kenti’ne 32 km, Meryem Ana Evi’ne 40 km ve Adnan Menderes Havaalanına 59 km mesafede yer almaktadır.

Leave A Reply