PALOMA Grida Resort & SPA

0

Antalya aile tatil otelleri arasında yer alan “Paloma Grida Resort & SPA”
Anadolu’nun otantik havası ile modern mimarinin harmanlandığı bir atmosfere sahip olan Paloma Grida Resort & SPA, Antalya’nın popüler beldelerinden biri olan Belek-İskele mevkisinde hizmet veriyor.
Doğanın sunmuş olduğu güzelliklerin arasında yer alan Paloma Grida Resort & Spa denize sıfır olarak konumlandırılmış. Akdeniz’in doyumsuz güzelliği ile Anadolu’nun otantik mimarisini bir araya getiren tesis, farkı yakalayan bir tatil anlayışıyla konuklarını ağırlıyor.

Tam anlamıyla bir aile oteli olan Paloma Grida Resort & SPA, çocukların özgürce koşup onayacağı bir tatil atmosferini mekanlarına da yansıtmış. Tesiste çocuklara özel, kapalı ve açık mekanlarda yer alan özel oyun alanları ve kaydıraklı havuzlar çocuk ergonomisine uygun olarak tasarlanmış.

Mavi bayrak ödülüne sahip olan PALOMA Grida, 300 metre uzunluğunda özel plaj alanına sahip. Eşsiz güzellikteki bu plaj güneşin ve denizin tadını çıkarmanız için sizleri bekliyor. Ayrıca tesiste yetişkinlere ve çocuklara özel yüzme havuzları bulunuyor. Tatiliniz boyunca Akdeniz güneşinin tadını çıkarabileceğiniz bu mekanlar, tatilinizi daha da anlamlı hale getiriyor.

Görsel anlamda etkileyici bir atmosfere girmenizi sağlayan tesis, midenize hitap eden hizmetlerini de en keyif verici haliyle restoran ve barlarında veriyor. Özellikle Ada Alakart Restoran, deniz ürünleri tutkunları için birbirinden güzel lezzetleri konuklarının beğenisine sunuyor. Eğer günün yorgunluğunu leziz kokteyller ve canlı müzik eşliğinde çıkarmak isterseniz, Zomm Bar tam size göre bir mekan. Burada karnaval havasında, dans ederek müziğin akışına bırakabilirsiniz kendinizi.

PALOMA Grida Resort & SPA’da 6 çeşit oda tipi bulunuyor. Her biri birbirinden şık ve konforlu olan odalarda her türlü detay düşünülmüş. Tesiste özellikle aileler için farklı tipte aile odaları mevcut. Eğer otele girişiniz sırasında özel bebek ve çocuk paketi talep ederseniz, birtakım ihtiyaçlarınızı gidermenize yardımcı olunabiliyor.

PALOMA Grida Resort & SPA Hakkında

Antalya aile tatil otelleri arasında yer alan PALOMA Grida Resort & SPA, Paloma Hotels Akdeniz otelleri bünyesinde hizmet vermektedir. Antalya’da keyifli bir aile tatili için PALOMA Grida Resort & SPA ‘yı tercih edebilirsiniz.

Leave A Reply