PALOMA Club Sultan

0

Ege’nin muhteşem coğrafyasında yer alan PALOMA Club Sultan, İzmir-Özdere’de konumlanmaktadır. Doğanın tüm renklerini barındıran bir atmosferde hizmet veren tesis, bedeninize, duygularınıza ve düşüncelerinize hitap eden bir tatile davet ediyor sizleri.

Tam pansiyon konseptte hizmet veren PALOMA Club Sultan Özdere, denize sıfır konumda yer almaktadır. Tesis, mimari açıdan Ege’nin renkli dünyasını yansıtan, doğayla uyumlu binalara sahiptir. Club Sultan’ın önemli özelliklerinden bir tanesi de Ege’ye ait birçok bitki türünü koruması ve bu bitki türlerine ev sahipliği yapmasıdır. Bu nedenle tesis çevre dostu ödülüne layık görülmüştür.
Eğlenceli bir aile oteli olan PALOMA Club Sultan’da; standart, aile ve süit oda tipleri bulunmaktadır. Bahçe ve deniz manzarasına sahip odalarda ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte olmanın keyfini sürebilirsiniz.

Gün batana kadar Ege Denizi’nin tadını çıkaracağınız muhteşem kumsalda güneşin, denizin ve yemyeşil doğanın bir parçası olduğunuzu hissedebilirsiniz. Burada serinletici içecekler eşliğinde keyfinize keyif katabilirsiniz.

Panoramik Havuz (Sonsuzluk Havuzu) ve Su Kaydırakları

Ege’nin doyumsuz güzelliğini bir de Sonsuzluk Havuzundan görmelisiniz.

Dağın eteğine kurulmuş olan Sonsuzluk Havuzu, Ege Denizi’nin ve doğanın sunmuş olduğu tüm güzelliklerin panoramik görüntüsüne sahiptir. Adının hakkını veren bu havuzda vaktinizi geçirirken tüm yorgunluğunuzu geride bırakmanın farkını yaşayacaksınız. Burada bulunduğunuz süre içinde dünyanın geri kalanını unutabilirsiniz.
Su kaydıraklarının eğlenceli dünyasını sevenler, vaktin nasıl geçtiğini anlamadan günü sonlandırabilir. Burada 5 Fantastik kaydırak, Body Slide, Windigo, Combo, Black Hole ve nefes kesen Rocket sizleri bekliyor.

Hem çocuklara, hem de yetişkinlere hitap eden PALOMA Club Sultan, Özdere’nin en güzel köşelerinden birinde sizinle buluşmayı bekliyor.

2015 Yılındaki Yenilikler

Özdere aile otelleri arasında yer alan PALOMA Club Sultan, 2015 yılında eğlenceli bir tatil için önemli yeniliklere gitmiştir. Su kaydıraklarına yenilerini ekleyen tesis, mini club için de yeniliklere giderek, renkli ve eğlenceli bir dünyanın kapılarını çocuklara açmıştır.
UNESCO dünya mirası listesine alınan iki önemli antik kent İzmir’de yer almaktadır.

Tarihi ve doğal güzellikleriyle her yıl milyonlarca meraklı ziyaretçisini ağırlayan İzmir, dünya mirası listesine alınan iki önemli antik kente ev sahipliği yapmaktadır.

2014 Yılında, UNESCO Dünya Mirası Listesine alınan Bergama Çok Katmanlı Kültürel Peyzaj Alanı’ndan sonra Efes Antik Kenti de 2015 yılı itibariyle Dünya Mirası Listesindeki yerini aldı. Tarihi ve doğal güzellikleriyle görenleri kendine hayran bırakan antik kentler her yıl milyonlarca ziyaretçisini ağırlamaktadır.

Özdere’de tatil yaptığınız süre içinde bu iki önemli antik kenti ziyaret edebilirsiniz. Özdere aile otellerinden PALOMA Club Sultan Efes Antik Kenti’ne 29.5 km, Bergama Çok Katmanlı Kültürel Peyzaj Alanı’na ise 175 km uzaklıktadır.

Leave A Reply