Dünyanın En İyi Tam Donanımlı Resort Oteli Belek’te.

0

Antalya Belek’te faaliyet gösteren Cornelia Diamond Golf Resort & Spa 2 Aralık tarihinde 23’üncüsü düzenlenen  World Travel Awards 2016 dünya seramonisinde “Dünyanın En İyi Tam Donanımlı Resort Oteli” ödülünü aldı. Bu ödülü almayı daha öncede hak eden otel adına ödülü Genel Müdür Zafer Alkaya aldı. Bu yıl Maldivler’de gerçekleşen ödül töreni The Sun Siyam Iru Fushi otelde yapıldı. Dünya çapında Turizm sektöründen 250 kişini oylamaya katılması ile ödül sahipleri belirlendi. Dünyanın En İyi Tam Donanımlı Resort Oteli ödülü bir Türk oteli tarafından alındı. Ve bu durum Türk Turizmi açısından oldukça prestijli bir yapı olarak karşımıza çıkmaktadır.Cornelia Diamond Golf Resort & Spa Genel Özellikleri

Özellikle kaliteli lüks bir tatil hayali olan misafirlere seçkin hizmet anlayışı ile hizmet veren Cornelia Diamond Golf Resort & Spa Belek bölgesinde öne çıkan tesisler arasında yer almaktadır. 9 adet A’la Carte Restoranı ile misafirleri dünya ve Türk mutfağının birbirinden lezzetli tadlarını sunar. Cornelia Diamond, 1 tane 24 saat boyunca açık olmak kaydıyla 10 adet barı bulunuyor. Ve yerli ve yabancı içki seçeneklerini misafirlerine sunuyor. Ayrıca 24 saat boyunca kesintisiz olarak oda servisi hizmeti de alabilirsiniz.

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa özellikle değerli misafirleri keyif dolu anlar yaşatmayı kendine ilke edinmiş önemli otellerden biri olarak özellikle aileleri ile tatil planlayanların en çok tercih ettiği tesisler arasında yer almaktadır. Spa ve Fitness merkezi ile tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atarken yenilendiğinizi hissedeceksiniz. Otel bünyesinde yer alan su sporları aktiviteleri ile gün boyu eğlenebilirsiniz. Akşam olduğunda ise animasyon şovlar ve konserlerle gece boyunca unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

Misafirlerinin tatilleri boyunca hoşça vakit geçirmelerini sağlamak için tüm ayrıntıların düşünülmüş. Tesiste tam donanımlı bir Aqua Park ve 8 adet yüzme havuzu bulunmaktadır.  250 metre uzunluğunda bir plaja da sahip olan otel  571 adet oda ile hizmet vermektedir.

Misafirleri tarafında değerlendirmelerde her zaman oldukça yüksek puanlar alan ve Antalya Havalimanına 35 Km uzaklıkta yer alan Cornelia Diamond Golf Resort & Spa 5 yıldızlı bir Golf tesisi olarak Belek bölgesine değer katmaya devam ediyor.

Leave A Reply